Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MARK OIL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

4 531 külastajat

69 jälgijat

MARK OIL OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, MARK OIL OÜ sündis 20 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MARK OIL OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti E. K. (18.02.1973) ja R. K. (03.06.1966). MARK OIL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, E. K. parimas nooruses 33 aastane, R. K..

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne MARK OIL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PRO HOLDINGS INT. OÜ. Täna ta siiski enam MARK OIL OÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne MARK OIL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam MARK OIL OÜ eesotsas ei toimeta.

MARK OIL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorikütuse hulgimüük" turul 30 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 507.9 miljonit eurot, millest MARK OIL OÜ osa on kahanenud alla 3.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..