Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NELGERON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 410 külastajat

432 jälgijat

NELGERON OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, NELGERON OÜ sündis 20 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NELGERON OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (8.65 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. R. (23.05.1962) ja S. I. (26.09.1957). NELGERON OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, I. R. kaunis keskeas 42 aastane, S. I..

I. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne NELGERON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet WESTCARGO OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle NELGERON OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NELGERON OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet WESTCARGO OÜ. Ta on NELGERON OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

NELGERON OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metallide ja metallimaakide hulgimüük" turul 48 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 115.1 miljonit eurot, millest NELGERON OÜ osa on tubli 2.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..