Meedialeht
Vali raport X

KAARLAID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 792 külastajat

68 jälgijat

Featured Image

KAARLAID OÜ: Tegevusaruanne 2018

Sissejuhatus

OÜ Kaarlaid alustas oma tegevust 2000. aastal. Alates 2001. aastast alustati ülegabariidiliste vedude korraldamisega. Oma spetsiaalhaagisteparki hakati looma 2002. aastast. Tänaseks on OÜ Kaarlaid omanduses 57 eriveohaagist ülegabariidiliste vedude teostamiseks. 2018 aastal soetati juurde 1 spetsiaalhaagis ja 2 veoautot raskeveoste vedudeks.

Tulud, kulud ja kasum

2018. aastal moodustas OÜ Kaarlaid müügitulu 6,20 miljonit eurot, mis kasvas eelmise aastaga võrreldes 1,4 miljoni euro võrra s.o. 28%.

Müügitulust moodustasid vedude korraldamine 99,0% ja muud teenused 1,0%.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid