Meedialeht
Vali raport X

WWW.PC.EE TÜ

Meedialeht ja uudisvoog

385 külastajat

2 jälgijat

WWW.PC.EE TÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, WWW.PC.EE TÜ registreeriti 20 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu traatsideteenuse osutamine" riiulisse vorbitud 14 ettevõtet (63.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis WWW.PC.EE TÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti M. M. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 50-aastane mees, M. M. (s. 25.06.1970). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. WWW.PC.EE TÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. M. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 9 633) ja kasumit oma omanikele 5 626 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..