Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

METROPRINT SYSTEMS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 631 külastajat

17 jälgijat

METROPRINT SYSTEMS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, METROPRINT SYSTEMS OÜ sündis 20 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis METROPRINT SYSTEMS OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (3.3 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. K. (18.02.1973) ja R. K. (03.06.1966). METROPRINT SYSTEMS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 27 aastane, E. K. parimas nooruses 34 aastane, R. K..

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne METROPRINT SYSTEMS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PRO HOLDINGS INT. OÜ. Täna ta siiski enam METROPRINT SYSTEMS OÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne METROPRINT SYSTEMS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam METROPRINT SYSTEMS OÜ eesotsas ei toimeta.

METROPRINT SYSTEMS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu trükkimine" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 26.1 miljonit eurot, millest METROPRINT SYSTEMS OÜ osa on tubli 11.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..