Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PJR METSAHALDUSE AS

Meedialeht ja uudisvoog

246 külastajat

0 jälgijat

PJR METSAHALDUSE AS: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, PJR METSAHALDUSE AS registreeriti 19 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine" riiulisse vorbitud 250 ettevõtet (33.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PJR METSAHALDUSE AS on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti R. O. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 44-aastane naine, K. M. (s. 25.11.1975). K. M. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 183 ettevõtte juhtimisest saadud 3 aastase ärikogemuse. Enne PJR METSAHALDUSE AS etteotsa asumist oli ta RED ROSES OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. PJR METSAHALDUSE AS juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. M. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 33 260 ja omanikele kasumit 11 640 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..