Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KOKO ARHITEKTID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 077 külastajat

14 jälgijat

KOKO ARHITEKTID OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus KOKO ARHITEKTID OÜ meeskonda 22 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 390 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 977 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 5 787 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 32 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 824 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 9 891 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

KOKO ARHITEKTID OÜ tegutseb sektoris KUTSE-, TEADUS- JA TEHNIKAALANE TEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 150 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..