Meedialeht
Vali raport X

HAMBASTUUDIO KAUBANDUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

597 külastajat

6 jälgijat

HAMBASTUUDIO KAUBANDUSE OÜ: Ekspordilugu

HAMBASTUUDIO KAUBANDUSE OÜ püüab küll välisturgu, kuid seni on ekspordi osakaal ettevõtte käibest jäänud kasinaks. Eelmisel aastal moodustas see 4,3 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 15 907 euro eest.

Näpuotsaga müüakse üht-teist Läti ja Soome turule. See on küll parem kui mitte midagi, kuid haljale ekspordioksale jõudmiseni on veel aega. Ehk tuleb järgmine aasta parem!

Võrreldes aasta varasemaga on ettevõtte müük välisriikidesse kenasti kasvanud, kui 2017. aastal eksportis ettevõte kaupu 11 947 euro eest, siis 2018. aastal juba 15 907 euro eest. Tubli töö!

Kõige suurema hüppe HAMBASTUUDIO KAUBANDUSE OÜ jaoks on aastataguse ajaga võrreldes teinud Soome turg, mille müük on aastases võrdluses kosunud koguni 90,5 protsenti, ning Läti turg, kuhu tarniti 10,7 protsendi võrra enam.

Võrdlusena võib välja tuua, et kogu sama sektori ettevõtete eksport Soome turule oli 2,265 miljardit eurot, millest HAMBASTUUDIO KAUBANDUSE OÜ eksport moodustas alla 0,00 protsendi. Kui kõigi turgude sama sektori edukaimad ettevõtted on ERICSSON EESTI AS ja ENEFIT ENERGIATOOTMINE AS, siis Soome turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel ABB AS ja STORA ENSO EESTI AS, mille käive Soome turul oli eelmisel aastal vastavalt 88,97 miljonit ja 53,46 miljonit eurot.

Kõigi sama sektori ettevõtete eksport Läti turule oli eelmisel aastal 870,95 miljonit eurot, ning HAMBASTUUDIO KAUBANDUSE OÜ eksport moodustas sellest alla 0,00 protsendi. Läti turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel TOYOTA BALTIC AS ja HKSCAN ESTONIA AS, mille käive Läti turul oli eelmisel aastal vastavalt 68,35 miljonit ja 27,2 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..