Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ERP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 037 külastajat

11 jälgijat

ERP OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ERP OÜ sündis 19 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ERP OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1.38 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti P. V. (18.05.1955) ja T. J. (05.03.1961). ERP OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, P. V. kaunis keskeas 39 aastane, T. J..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ERP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI HELILOOJATE LIIT MTÜ. ERP OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. ERP OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ERP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Helisalvestiste ja muusika kirjastamine" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.0 miljonit eurot, millest ERP OÜ osa on tubli 9.3%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..