Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÄRNU FESTIVALID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

489 külastajat

2 jälgijat

PÄRNU FESTIVALID OÜ: Tudulugu

Pärnu kandi aadressiga ettevõte, PÄRNU FESTIVALID OÜ registreeriti 19 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab P. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 009 tk ehk 16.1% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine" riiulisse vorbitud 109 ettevõtet (15.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PÄRNU FESTIVALID OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti P. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, S.N. (s. 16.05.1966). S.N. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 2 aastase ärikogemuse. Enne PÄRNU FESTIVALID OÜ etteotsa asumist oli ta KIRANTE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. PÄRNU FESTIVALID OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..