Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MERATEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 329 külastajat

2 jälgijat

MERATEL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MERATEL OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MERATEL OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti I. N. (10.09.1966) ja D. G. (09.05.1976). MERATEL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, I. N. toredas tudengieas 25 aastane, D. G..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MERATEL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, ÕISMÄE TEE 116 KÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle MERATEL OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

D. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne MERATEL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet A-ARVID COMPUTERS OÜ. Täna ta siiski enam MERATEL OÜ eesotsas ei toimeta.

MERATEL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektroonilise side muud teenused" turul 39 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 105.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..