Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ANTER HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

480 külastajat

1 jälgija

ANTER HOLDING OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ANTER HOLDING OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel kuid tiksus vaikselt 6 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ANTER HOLDING OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (191331.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). 12 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, R. K. kaunis keskeas 40 aastane, A. K..

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne ANTER HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ANTER HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne ANTER HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam ANTER HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

ANTER HOLDING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Alkohoolsete jookide hulgimüük" turul 30 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 232.4 miljonit eurot, millest ANTER HOLDING OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..