Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EUROBUSINESS CONSULTING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

210 külastajat

32 jälgijat

EUROBUSINESS CONSULTING OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EUROBUSINESS CONSULTING OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EUROBUSINESS CONSULTING OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2017 aasta käive (89933.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. E. (01.07.1976), A. S. (09.10.1966) ja L. A. (05.02.1966). EUROBUSINESS CONSULTING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, I. E. parimas nooruses 35 aastane, A. S. kaunis keskeas 36 aastane, L. A..

I. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EUROBUSINESS CONSULTING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NIGORIA OÜ. Täna ta siiski enam EUROBUSINESS CONSULTING OÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne EUROBUSINESS CONSULTING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NIGORIA OÜ. Täna ta siiski enam EUROBUSINESS CONSULTING OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne EUROBUSINESS CONSULTING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RITEK GRUPP OÜ. Täna ta siiski enam EUROBUSINESS CONSULTING OÜ eesotsas ei toimeta.

EUROBUSINESS CONSULTING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 516 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 245.7 miljonit eurot, millest EUROBUSINESS CONSULTING OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..