Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SCANMEDIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

126 külastajat

4 jälgijat

SCANMEDIA OÜ: Sünnilugu

Maardu linna kandis toimetav ettevõte, SCANMEDIA OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SCANMEDIA OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. N. (30.05.1952) ja L. T. (28.10.1960). SCANMEDIA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 50 aastane, K. N. kaunis keskeas 41 aastane, L. T..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne SCANMEDIA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRUMARKET OÜ. Täna ta siiski enam SCANMEDIA OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SCANMEDIA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PLANETEKSPRESS OÜ. Täna ta siiski enam SCANMEDIA OÜ eesotsas ei toimeta.

SCANMEDIA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" turul 313 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 364.6 miljonit eurot, millest SCANMEDIA OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..