Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

WENZEL CONSULT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

196 külastajat

5 jälgijat

WENZEL CONSULT OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, WENZEL CONSULT OÜ registreeriti 17 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine" riiulisse vorbitud 8 ettevõtet (47.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis WENZEL CONSULT OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 68-aastane naine, K. N. (s. 30.05.1952). K. N. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 693 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne WENZEL CONSULT OÜ etteotsa asumist oli ta METROWORD OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. WENZEL CONSULT OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. N. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 9, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 336) ja kasumit oma omanikele - 325 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..