Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EREMKA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 025 külastajat

104 jälgijat

EREMKA OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, EREMKA OÜ sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EREMKA OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (483496.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. R. (13.01.1960), M. M. (28.02.1974) ja K. M. (28.10.1942). EREMKA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, R. R. parimas nooruses 28 aastane, M. M. küpses vanuses 59 aastane, K. M..

. Enne EREMKA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÄRNU SPORDISELTS KALEV MTÜ. EREMKA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EREMKA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on EREMKA OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EREMKA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LUMBAR OÜ. Täna ta siiski enam EREMKA OÜ eesotsas ei toimeta.

EREMKA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude põllukultuuride kasvatus" turul 21 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.1 miljonit eurot, millest EREMKA OÜ osa on tubli 12.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..