Meedialeht
Vali raport X

FYSIOLINE EESTI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 110 külastajat

36 jälgijat

FYSIOLINE EESTI OÜ: Riigihangete lugu

FYSIOLINE EESTI OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 3,2 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 39 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 2 031 746 euro eest. See teeb umbes sama palju, kui on mõne pisivalla aastaeelarve maht.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2019, mil võideti kõige suuremas summas hange "Kõnniroboti ostmine", kogumaksumusega 458 400 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2019. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal FYSIOLINE EESTI OÜ käibest aga tervelt 15%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on FYSIOLINE EESTI OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 47 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..