Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ATKO BUSSILIINID AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 891 külastajat

98 jälgijat

ATKO BUSSILIINID AS: Riigihangete lugu

ATKO BUSSILIINID AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 1,9 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 23 korda.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2018, mil võideti kõige suuremas summas hange "Avalik bussiliinivedu Viljandi maakonnas", kogumaksumusega 20 901 984 eurot.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal ATKO BUSSILIINID AS käibest aga tervelt 22%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on ATKO BUSSILIINID AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 30 korda.

Kõige selle juures on kahjuks ka tegu küsitava partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 6,7% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes. See ettevõte pole jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi. Pole ka kuulda, et oma äripartneritele kunagi külma oleks tehtud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..