Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SINALEPA PUU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

531 külastajat

10 jälgijat

SINALEPA PUU OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus SINALEPA PUU OÜ meeskonda 2 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 715 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 715 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 605 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 37 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 197 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 2 365 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

SINALEPA PUU OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Lääne, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 939 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..