Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SOKOTEL AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 331 külastajat

349 jälgijat

SOKOTEL AS: Riigihangete lugu

SOKOTEL AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 2,8 korda aastas ja esimene neist võideti 9 aastat tagasi, aastal 2011. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 25 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 3 227 958 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2018, mil võideti kõige suuremas summas hange "Majutusteenuse tellimine", kogumaksumusega 749 000 eurot. Hanke võitmine võimaldas vist rahulikumalt võtta, sest olulist käibekasvu see ettevõttele ei andnud.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal SOKOTEL AS käibest 1/44. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.

Kokku on SOKOTEL AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 28 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..