Meedialeht
Vali raport X

PÕLTSAMAA VESI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

990 külastajat

76 jälgijat

PÕLTSAMAA VESI OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus PÕLTSAMAA VESI OÜ meeskonda 16 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 170 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (6%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 176 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 5 926 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 26 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 25 728 EUR võrra.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

PÕLTSAMAA VESI OÜ tegutseb sektoris VEEVARUSTUS; KANALISATSIOON, JÄÄTME- JA SAASTEKÄITLUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 102 EUR kuus. Jõgeva, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 959 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..