Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OLEVI LÖÖNE TALU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

208 külastajat

0 jälgijat

OLEVI LÖÖNE TALU OÜ: Tudulugu

Saaremaa kandi aadressiga ettevõte, OLEVI LÖÖNE TALU OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Metalli sepistamine, pressimine, stantsimine ja rullvaltsimine; pulbermetallurgia" riiulisse vorbitud 37 ettevõtet (28.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis OLEVI LÖÖNE TALU OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti K. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 55-aastane mees, K. K. (s. 27.04.1965). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. OLEVI LÖÖNE TALU OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..