Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ANEKS MARKETING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

60 külastajat

1 jälgija

ANEKS MARKETING OÜ: Tudulugu

Ida-Viru kandi aadressiga ettevõte, ANEKS MARKETING OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab O. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused" riiulisse vorbitud 1 200 ettevõtet (38.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ANEKS MARKETING OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti S. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 45-aastane naine, S. S. (s. 23.01.1975). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. ANEKS MARKETING OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..