Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LÕNGA LIISU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

912 külastajat

5 jälgijat

LÕNGA LIISU OÜ: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, LÕNGA LIISU OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LÕNGA LIISU OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti Ü. V. (17.09.1963) ja A. S. (05.09.1954). LÕNGA LIISU OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, Ü. V. kaunis keskeas 49 aastane, A. S..

Ü. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne LÕNGA LIISU OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRUMAA KUNSTI JA KÄSITÖÖ SELTS MTÜ. LÕNGA LIISU OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÕNGA LIISU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LÕNGA LIISU OÜ eesotsas ei toimeta.

LÕNGA LIISU OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine, nt pulloverid, kampsunid jms tooted" turul 25 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.2 miljonit eurot, millest LÕNGA LIISU OÜ osa on kahanenud alla 2.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..