Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SENDERO LUMINOSO INKASSO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

76 külastajat

0 jälgijat

SENDERO LUMINOSO INKASSO OÜ: Tudulugu

Ida-Viru kandi aadressiga ettevõte, SENDERO LUMINOSO INKASSO OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Inkassoteenus ja krediidiinfo" riiulisse vorbitud 117 ettevõtet (56.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SENDERO LUMINOSO INKASSO OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti A. A. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 46-aastane mees, A. A. (s. 25.04.1974). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. SENDERO LUMINOSO INKASSO OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. A. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 5 534) ja kasumit oma omanikele 3 694 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..