Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SAHKAPUU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

696 külastajat

7 jälgijat

SAHKAPUU OÜ: Sünnilugu

Tartu maakonnas toimetav ettevõte, SAHKAPUU OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SAHKAPUU OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (116542.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. M. (15.07.1979) ja V. K. (18.08.1954). SAHKAPUU OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, R. M. kaunis keskeas 49 aastane, V. K..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SAHKAPUU OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SAHKAPUU OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne SAHKAPUU OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAHKAPUU TALU FIE. SAHKAPUU OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SAHKAPUU OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus" turul 6 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.7 miljonit eurot, millest SAHKAPUU OÜ osa on tubli 10.7%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..