Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

611 külastajat

6 jälgijat

ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. P. (11.01.1965), M. P. (17.07.1963) ja A. K. (27.04.1961). ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, A. P. kaunis keskeas 40 aastane, M. P. kaunis keskeas 42 aastane, A. K..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NOSTRANO OÜ. ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MAJAOMANIKE ÜHISTU KIVIRISTI MTÜ. ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus" turul 83 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 23.8 miljonit eurot, millest ADVOKAADIBÜROO IN JURE OÜ osa on kahanenud alla 0.5%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..