Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VÕHANDU AGRO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 094 külastajat

25 jälgijat

VÕHANDU AGRO OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus VÕHANDU AGRO OÜ meeskonda 5 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 910 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 876 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 8 185 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 15 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 311 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 3 740 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

VÕHANDU AGRO OÜ tegutseb sektoris VEONDUS JA LAONDUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 978 EUR kuus. Põlva, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 986 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..