Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MAJA KINNISVARABÜROO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

291 külastajat

10 jälgijat

MAJA KINNISVARABÜROO OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, MAJA KINNISVARABÜROO OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine" riiulisse vorbitud 111 ettevõtet (48.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MAJA KINNISVARABÜROO OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, S. P. (s. 16.06.1966). S. P. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne MAJA KINNISVARABÜROO OÜ etteotsa asumist oli ta PÄRIMÄGI AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. MAJA KINNISVARABÜROO OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige S. P. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..