Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

POPMALL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

575 külastajat

1 jälgija

POPMALL OÜ: Sünnilugu

Jõgeva linna kandis toimetav ettevõte, POPMALL OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis POPMALL OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (101117.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. K. (05.07.1975) ja K. M. (20.02.1977). POPMALL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, A. K. parimas nooruses 27 aastane, K. M..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne POPMALL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. POPMALL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne POPMALL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. POPMALL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

POPMALL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 95 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 16.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..