Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ARTMOMENTS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

122 külastajat

1 jälgija

ARTMOMENTS OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, ARTMOMENTS OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ARTMOMENTS OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. M. (02.11.1969) ja E. H. N. (20.01.1957). ARTMOMENTS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, M. M. kaunis keskeas 47 aastane, E. H. N..

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne ARTMOMENTS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet POLSTRITÖÖD OÜ. Täna ta siiski enam ARTMOMENTS OÜ eesotsas ei toimeta.

E. H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ARTMOMENTS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ARTMOMENTS OÜ eesotsas ei toimeta.

ARTMOMENTS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Disainerite tegevus" turul 160 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 25.7 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..