Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ASSIKU PUIT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 962 külastajat

45 jälgijat

ASSIKU PUIT OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, ASSIKU PUIT OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ASSIKU PUIT OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (1.07 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. J. (27.07.1979) ja T. V. (08.05.1975). ASSIKU PUIT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, J. J. parimas nooruses 30 aastane, T. V..

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne ASSIKU PUIT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ASSIKU PUIT OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ASSIKU PUIT OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne ASSIKU PUIT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ASSIKU PUIT OÜ. Ta on ASSIKU PUIT OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

ASSIKU PUIT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Saematerjali tootmine" turul 190 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 257.1 miljonit eurot, millest ASSIKU PUIT OÜ osa on 0.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..