Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OREGON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

92 külastajat

4 jälgijat

OREGON OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, OREGON OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab U. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Puidust uste, akende, aknaluukide ja nende raamide tootmine (k.a väravad)" riiulisse vorbitud 44 ettevõtet (24.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis OREGON OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 41-aastane mees, H. R. (s. 09.02.1979). H. R. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 891 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne OREGON OÜ etteotsa asumist oli ta MATEC ENTERTAINMENT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. OREGON OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige H. R. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 158, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 144) ja kasumit oma omanikele 144 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..