Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CALISTO HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

263 külastajat

0 jälgijat

CALISTO HOLDING OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, CALISTO HOLDING OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CALISTO HOLDING OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. R. (08.05.1978) ja R. K. (03.06.1966). CALISTO HOLDING OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, K. R. kaunis keskeas 37 aastane, R. K..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne CALISTO HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ESTREX INVEST OÜ. Täna ta siiski enam CALISTO HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne CALISTO HOLDING OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam CALISTO HOLDING OÜ eesotsas ei toimeta.

CALISTO HOLDING OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" turul 11 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..