Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MULLAABI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 773 külastajat

6 jälgijat

MULLAABI OÜ: Sünnilugu

Hiiu maakonnas toimetav ettevõte, MULLAABI OÜ sündis 14 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MULLAABI OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (273294.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. K. (29.12.1977), E. E. (24.08.1980) ja J. Ü. (02.10.1977). MULLAABI OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, M. K. toredas tudengieas 25 aastane, E. E. parimas nooruses 28 aastane, J. Ü..

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne MULLAABI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AVANGARD GRUPP OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle MULLAABI OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne MULLAABI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SIIMUMETS OÜ. Ta on MULLAABI OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Enne MULLAABI OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ. Ta on MULLAABI OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

MULLAABI OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud kaeve- ja mullatööd" turul 172 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 61.0 miljonit eurot, millest MULLAABI OÜ osa on 1.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..