Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KARUORU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

197 külastajat

13 jälgijat

KARUORU OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, KARUORU OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab N. E..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Segapõllumajandus" riiulisse vorbitud 216 ettevõtet (5.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KARUORU OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti P. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 72-aastane mees, P. K. (s. 27.01.1948). P. K. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne KARUORU OÜ etteotsa asumist oli ta PEIPSI GRUPP OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. KARUORU OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja P. K. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..