Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ST. LUCAS GALLERY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

261 külastajat

2 jälgijat

ST. LUCAS GALLERY OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, ST. LUCAS GALLERY OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ST. LUCAS GALLERY OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. L. (12.03.1960) ja J. T. (04.11.1943). ST. LUCAS GALLERY OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 43 aastane, A. L. küpses vanuses 60 aastane, J. T..

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne ST. LUCAS GALLERY OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, SUUR-PATAREI TN 17 KÜ. ST. LUCAS GALLERY OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Täna ta siiski enam ST. LUCAS GALLERY OÜ eesotsas ei toimeta.

ST. LUCAS GALLERY OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Meenete, kunstiesemete ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 37 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.9 miljonit eurot, millest ST. LUCAS GALLERY OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..