Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

STYLE INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

801 külastajat

10 jälgijat

STYLE INVEST OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, STYLE INVEST OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis STYLE INVEST OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (67852.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. P. (28.09.1970) ja K. L. (26.10.1973). STYLE INVEST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, J. P. parimas nooruses 30 aastane, K. L..

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle STYLE INVEST OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne STYLE INVEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam STYLE INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

STYLE INVEST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kaubavedu maanteel" turul 1508 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1081.4 miljonit eurot, millest STYLE INVEST OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..