Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MERIMETSA HAMBAKLIINIK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 280 külastajat

32 jälgijat

MERIMETSA HAMBAKLIINIK OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus MERIMETSA HAMBAKLIINIK OÜ meeskonda 44 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 995 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 556 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 5 078 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 53 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 69 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 832 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

MERIMETSA HAMBAKLIINIK OÜ tegutseb sektoris TERVISHOID JA SOTSIAALHOOLEKANNE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 157 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..