Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DORANOVA BALTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

961 külastajat

77 jälgijat

DORANOVA BALTIC OÜ: Riigihangete lugu

DORANOVA BALTIC OÜ on läbi aja võitnud ühe riigihanke ja see võideti 5 aastat tagasi, aastal 2015, kui võideti hange "Projekteerimis-ehitustööd jääkreostuskollete likvideerimiseks. Härma ABT, Laekvere ABT, Paldiski keskkatlamaja, Riisipere ABT, Lasila ABT, Pahnimäe ABT, Ahtme 88 ABT, Kärkna ABT". Vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 885 365 euro eest. Ligikaudu samas mahus kulutas Töötukassa 2018. aastal nimevahetusele, kui osteti pastakaid, uue kujundusega silte ja vidinaid.

Hanke osakaal moodustas DORANOVA BALTIC OÜ käibest aga tervelt 73%! Seda on väga palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine annaks firma käibele ilmselt surmahoobi.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – DORANOVA BALTIC OÜ on üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 1 korral. Arvestades riigihangetega kaasnevat bürokraatiat, röövib see ilmselt muu rahateenimise arvelt palju aega.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 7,1% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Energia

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..