Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ALBERO VERDE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 741 külastajat

10 jälgijat

ALBERO VERDE OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus ALBERO VERDE OÜ meeskonda 27 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 975 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 2 liikme võrra (-7%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 260 EUR töötaja kohta (27%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 860 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 5 921 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 22 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 168 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 2 021 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

ALBERO VERDE OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..