Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KREEDIX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

53 020 külastajat

111 jälgijat

KREEDIX OÜ: turvatempel arvel kulu ei tee, aga toob sisse

Ettevõte, mis näitab välja oma brändi tugevust, hindab adekvaatselt ostjate maksejõulisust ning jälgib neid ja arvete laekumist, on oma partnerite poolt respekteeritud ja ka ise usaldusväärne - selline on Inforegistri ja Kreedix'i klient. Turvalisuse tempel sellise ettevõtte poolt väljastatud arvel näitab partneritele, et seda Inforegistri klienti toetab turvavõrgustik. Vastavalt kujundatud tempel kannab tugevat sõnumit "Usaldan, aga kontrollin ja juhin oma rahaasju kindlal käel". KREEDIX OÜ on läbi aastate seisnud hea väga paljude ettevõtete rahade eest ning toetanud neid krediidijuhtimises ja võlahalduses. Kreedixi kogemus kinnitab üheselt, et niisugune sõnum ja suhtumine tekitab lugupidamist ettevõtte suhtes, meelitab ligi sarnaste väärtustega partnereid ning hoiab eemale ebausaldusväärsed.

Kasutajad räägivad

Tempel Arvele Tsitaat 2

Tempel katab kogu krediitmüügi ahela

Nii on arve saajal näha, mida arve väljastaja (Inforegistri klient) teeb ja kuidas tagab, et ta müüb võlgu ainult usaldusväärsetele ettevõtetele, hoiab laekumistel silma peal ning mis kõige tähtsam, kinnitab erapooletul alusel, et teda ennastki võib usaldada:
  • Inforegister.ee (IR) - ta kontrollib oma partnerite tausta enne tehingut ning seega maandab riske, ta avaldab ka võlanõuded Inforegistris, kui tarvis
  • Inforegister (NOW)– ta saab mobiilirakenduse abil kohe teada, kui midagi olulist partneri ettevõttes muutub
  • Krediidihaldus (KREEDIX) – tema selja taga on KREEDIX OÜ, kes aitab teda krediidihalduses ja võlglastega suhtlemisel
  • Turvalisuse sertifikaat (EVUL) – ta on Eesti Võlausaldajate Liidu poolt hinnatud usaldusväärseks
Iga KREEDIX OÜ ja Inforegistri klient ning ühtlasi ka EVUL'i sertifikaadi saanud ettevõte omab õigust lisada oma arvetele turvatempel ning anda nõnda teada oma tugevusest ja turvalisusest.

Enneta juba täna probleeme arvete laekumises:

Küsi OMA tempel siit
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..