Meedialeht
Vali raport X

MAGREY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

299 külastajat

MAGREY OÜ: Tegevuslugu

MAGREY OÜ alustas peaaegu 17 aastat tagasi, mil juhatuse liige O. Š. selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 19 aastat.
MAGREY OÜ valdkond on reklaamiagentuurid. Samas valdkonnas (EMTAK 73111) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 1392 tükki, kes annavad tööd kokku 3293-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 371.47 miljonit eurot.

MAGREY OÜ - Varad ja finantsid 2018

  • kasumimarginaal: -91%
  • Töötajate arv jäi samaks.
  • Käibe langus: 39% (5 714 €)
  • Finantshinnang: Mitterahuldav

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 18-21.

Turuosa

MAGREY OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase kolme aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu -12790 eurot, tehes selleks käivet kokku 26,46 tuhat eurot.
2017 - 9 512 EUR
2018 - 5 714 EUR / langes 39,93 protsenti
2019 - 11 235 EUR / tõusis 96,62 protsenti

Eksport

MAGREY OÜ on edukas eksportöör, tehes müüki Euroopa Liidu riikidesse nagu Leedu, Holland, Suurbritannia . Ekspordi osakaal käibest on orienteeruvalt 9%.

VALDKONNA TOP 3 - 2018 aastal (Reklaamiagentuurid)

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Reklaamiagentuurid / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Reklaami vahendamine meedias / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Turu-uuringu küsitlused / On jälgimise all Ei ole jälgimise all