Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CES OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 820 külastajat

12 jälgijat

CES OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, CES OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CES OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (3.37 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. V. (24.06.1956) ja S. J. R. (01.07.1946). CES OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 48 aastane, J. V. küpses vanuses 58 aastane, S. J. R..

. Enne CES OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI EHITUSMATERJALIDE TOOTJATE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam CES OÜ eesotsas ei toimeta.

S. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne CES OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam CES OÜ eesotsas ei toimeta.

CES OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine" turul 338 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 182.4 miljonit eurot, millest CES OÜ osa on tubli 2.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..