Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

GALADOR GRUPP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

5 982 külastajat

26 jälgijat

GALADOR GRUPP OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus GALADOR GRUPP OÜ meeskonda 11 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 615 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 252 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 51 694 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 4 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 100 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 211 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

GALADOR GRUPP OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..