Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VENWALL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

519 külastajat

6 jälgijat

VENWALL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VENWALL OÜ sündis 16 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VENWALL OÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti Õ. S. (25.10.1954) ja P. S. (22.09.1946). VENWALL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 50 aastane, Õ. S. küpses vanuses 58 aastane, P. S..

. Enne VENWALL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EUREST CONSULT OÜ. Täna ta siiski enam VENWALL OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VENWALL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI AGRAAR OÜ. Täna ta siiski enam VENWALL OÜ eesotsas ei toimeta.

VENWALL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud kaeve- ja mullatööd" turul 133 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 60.3 miljonit eurot, millest VENWALL OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..