Meedialeht
Vali raport X

OPTIMUS SYSTEMS AS

Meedialeht ja uudisvoog

3 351 külastajat

43 jälgijat

OPTIMUS SYSTEMS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, OPTIMUS SYSTEMS AS sündis 15 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis OPTIMUS SYSTEMS AS on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. K. (03.06.1966) ja A. K. (31.01.1962). OPTIMUS SYSTEMS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, R. K. (s. 03.06.1966); kaunis keskeas 42 aastane, A. K. (s. 31.01.1962).. Enne OPTIMUS SYSTEMS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam OPTIMUS SYSTEMS AS eesotsas ei toimeta. . Enne OPTIMUS SYSTEMS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI NORDIKO MTÜ. Täna ta siiski enam OPTIMUS SYSTEMS AS eesotsas ei toimeta.

OPTIMUS SYSTEMS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tulekahjualarmide, häire- ja valvesignalisatsiooni paigaldus" turul 57 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 49.0 miljonit eurot, millest OPTIMUS SYSTEMS AS osa on kahanenud alla 11.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..