Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EG EHITUS AS

Meedialeht ja uudisvoog

5 274 külastajat

81 jälgijat

EG EHITUS AS: Riigihangete lugu

EG EHITUS AS on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 7,3 korda aastas ja esimene neist võideti 11 aastat tagasi, aastal 2009. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 80 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 19 637 346 euro eest. Seda on juba kokku ühe päris eduka ettevõtte aastakäibe jagu.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2019, mil võideti kõige suuremas summas hange "Peterburi tee 32a lokaalkatlamaja kaugküttevõrgu rekonstrueerimine", kogumaksumusega 1 836 448 eurot. Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2019. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal EG EHITUS AS käibest aga tervelt 17%! Seda on üsna palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes annaks kindlasti tunda.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on EG EHITUS AS nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 85 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet riigihangetel osalemistest. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..