Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EG EHITUS AS

Meedialeht ja uudisvoog

5 274 külastajat

81 jälgijat

EG EHITUS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EG EHITUS AS sündis 15 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EG EHITUS AS on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (25.82 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. P. (04.12.1973), O. N. (09.04.1954) ja R. M. (19.04.1951). EG EHITUS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, M. P. kaunis keskeas 50 aastane, O. N. küpses vanuses 53 aastane, R. M..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EG EHITUS AS rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on EG EHITUS AS-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Täna ta siiski enam EG EHITUS AS eesotsas ei toimeta.

. Enne EG EHITUS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, SÕPRUSE PST 253 KÜ. Täna ta siiski enam EG EHITUS AS eesotsas ei toimeta.

EG EHITUS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elektroonika- ja optikaseadmete remont" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 71.9 miljonit eurot, millest EG EHITUS AS osa on tubli 48.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..