Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TEMEX GRUPP UÜ

Meedialeht ja uudisvoog

252 külastajat

1 jälgija

TEMEX GRUPP UÜ: Tudulugu

Viljandi kandi aadressiga ettevõte, TEMEX GRUPP UÜ registreeriti 15 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. T..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Sporditarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" riiulisse vorbitud 69 ettevõtet (24.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TEMEX GRUPP UÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti T. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 40-aastane mees, M. T. (s. 26.11.1979). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. TEMEX GRUPP UÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. T. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 8 827) ja kasumit oma omanikele 528 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..